En Yakın bilgisayarcı

En yakın bilgisayarcı ,
Bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.
0850 800 00 08
0533 704 45 43

bilgisayarcı
En yakın bilgisayarcı nerede?

Yakın Bilgisayarcı

Bilgisayarlar günümüzde en temel ihtiyaçlardan biri haline gelmiştir. Okul, ders, iş gibi birçok alanda bilgisayar kullanımı yaygınlaşması ile birlikte kullanım oranları da artmıştır. Ancak teknolojik her ürün gibi bilgisayarlarda zaman içerisinde bozulma ya da olası arızalanmalar gösterebilmektedir. Bu nokta da sizlere yardımcı olmak için çalışıyoruz. En yakın bilgisayarcı formatı ile 2005 yılında çıktığımız bu yolda bilgisayar arızaları, tamiri ve diğer işlemler ile ilgili sizlere hizmet vermek için çalışıyoruz. Bilgisayarci.org bu alanda İstanbul’un her noktasına hızlı bir şekilde ulaşarak, arıza durumuna göre yerinde servis hizmeti de sunuyoruz. Servis hizmetimizin yanı sıra ikinci el bilgisayar satışlarımız ve takas sistemimiz de mevcuttur.

Civarda en yakın bilgisayarcı

Bilgisayarci.org olarak kuruluşumuzdan itibaren herkesin en yakın bilgisayarcı kimdir, nerede bulunur gibi sorularını yanıtlamaktadır. Firmamız laptop tamiri, bilgisayar tamiri gibi tamir hizmetleri dışında farklı hizmetleri de sizlerle buluşturmaktadır. Termal temizlik bakım hizmeti ile tozlanma nedeniyle arıza verebilecek bölgelerin temizlenmesi, klavyelerde zaman içerisinde kullanıma bağlı olarak arızalanma nedeniyle klavye değişimi, menteşe tamiri, ekran değişimi gibi bilgisayar servis hizmetlerimiz de bulunmaktadır. En yakın bilgisayarcı hizmetimiz sizlere yalnızca bozulan bir parçayı tamir etmek için değil her ihtiyacınızı karşılamak için hizmet vermektedir.

Bilgisayar servisi

Ağ kurulumu, server kurulumu gibi konularda doğru bir işleyiş ve büyük bir özen gerekmektedir. Bu tarz kurulumlar da bir kılavuz gibi sürecin ilerleyişini sağlamak önemli bir olgudur. Bilgisayarci.org olarak bilgisayar hakkında her şey için sizlere hizmet sunuyoruz. Ağ işlemleri için özel olarak ağ alanında çalışan ekibimiz, tamir için özel olarak kendini geliştirmiş ve kusursuz işçilik sunan ekibimiz yer almaktadır. Firmamız içerisinde gerekli bilgisayar aksesuarları ve oyun aksesuarları da beğenilerinize göre sizleri bekliyor.

Bilgisayarcı

Bilgisayar kullanımının her geçen gün arttığı dünya üzerinde arızalar ile baş etme ve sorunları çözmek ustalık işidir. Bu alanda sizlere kurumsal bilgisayarcı formatı ile profesyonel ekiplerimizin hizmetlerini sunuyoruz. Temizlik, bakım gibi genel bilgisayar bakımlarımızın yanı sıra kalite ışığı altında bilgisayar servisi sunuyoruz. Arıza durumlarına göre bilgisayarlarınıza müdahale edip yerinde servis hizmetimizle de yardımı olmaktayız. Bilgisayarci.org her zaman en iyisini ve kaliteyi sunmak için sizlere hizmet vermektedir. 

08508000008