İkinci el tablet alıyoruz

Satmak istediğiniz tabletin fotoğraflarını ve bilgilerini 05308565482 whatsapp üzerinden gönderip fiyat isteyebilirsiniz.
Bize 7/24 Yazabilirsiniz, ilk fırsatta cevaplayacağız.

Tablet alan yerler

0850 800 00 08

0533 704 45 43

İstiklal Mahallesi Marmara Caddesi 9 B Ümraniye İstanbul

İkinci el tablet alırken nelere dikkat ediyorsunuz?

Ikinci el Tablet alırken dikkat ettiğimiz başlıca husus tabletin kasasının temizliğidir. Kasası temiz , şarj problemi olmayan , dokunmatikte sorun olmayan tabletler öncelikli tercihimizdir. Arızalı tablet alımı yapmıyoruz.

Tabletinizi garantisi devam ediyorsa kutusu ve faturası duruyorsa mutlaka bunu belirtin fiyatı etkileyecektir.

Tabletinizin orjinal şarj aleti bizim için önemlidir. Şarj aleti orijinal olmayan ürünlerde fiyat bir miktar düşebilir.

Tablet alırken tabletin markası performansı pil durumu aksesuarları ve garantisini göz önünde bulunduruyoruz ikinci el tablet alımı uzun süredir yaptığımız bir iş olduğu için tablet muayenesi çok uzun sürmez. Hızlıca kontrol edip ödemenizi yapıyoruz.

İkinci el tablet satmak

İkinci el tablet alımı konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ikinci el Tablet alırken tablet ile ilgili birçok detayı inceler ve tabletin fiyatını belirlerler.

Satmak istediğim tabletin fiyatı nasıl belirlenir?

Satmak istediğiniz tabletin fiyatı için araştırma yaparken internette gördüğümüz tablet fiyatları her zaman doğru rakam olmayabilir. Çünkü tablet fiyatı belirlerken satmak istediğiniz fiyat ve satılabileceği fiyat arasında farklar olabilir. Biz satabileceği bir fiyat üzerinden kendi ticari menfaatlerimizi de göz önünde bulundurarak fiyat veriyoruz. Lütfen bunu dikkate alınız.

İstanbul dışından tablet alımı

İstanbul dışından da kargo ile tablet alımı yapıyoruz. Ürünü göndermeden önce bize whatsapp üzerinden cihazın fotoğraflarını gönderip verebileceğimiz rakamı teyit etmeniz gerekir. Rakam konusunda anlaşırsak cihazı sağlam bir ambalaj ile gönderebilirsiniz. Ürün elimize ulaşır ulaşmaz ödemenizi yapabiliriz.

Kırık tablet alımı

Arızalı veya kırık tablet alımı yapmıyoruz. Sadece çalışır durumdaki tabletleri alıyoruz.

Tabletimi nereye satabilirim?

Tableti satmak için hemen bize ulaşabilirsiniz. Biz tabletinize en iyi rakamı ödeyerek alabiliriz. Size teklif edilen rakamları bizimle paylaşırsanız rakama yaklaşmaya çalışırız.

Apple tablet alan yerler

Apple tablet sektöründe en çok tercih edilen markadır. Eski nesilleri ise desteği kesildiği için pek tercih edilmez. 2-3 yaşa kadar Apple-ipad cihazları değerinde alıyoruz.

Samsung tablet alan yerler

Samsung tablet alımını yaptığımız en önemli markadır. Ekran kalitesi dokunmatik hassasiyet ile samsung tabletler kaliteli tablet alırken tercih edilen markadır.

Alıp sattığımız bazı tablet markaları

Samsung Applle ve işini kaliteli yapan bazı çin tabletleri alıyoruz.

ikinci el tablet

Teknoloji hayatımıza yerleşmeye devam ettikçe kullandığımız elektronik cihazlara sürekli daha taşınabilir ve daha küçük bir şekilde geliştiriliyor. Mobil cihazlar arasında sıkça kullandığımız tabletler mobil kullanımda vazgeçilmez elektronik cihazlardır. Tabletler kendi aralarında farklı kalitelere ayrılırlar kaliteli ekran kullananlar , dokunmatik hassasiyeti yüksek kalitede olanlar, güzel kameralı cihazlar , şarjı uzun giden tabletler ve belli başlı büyük markaların ürettiği yüksek kaliteli tabletler piyasada bulunmaktadır.

08508000008