Bilgisayar satmak mı istiyorsunuz?

0530 856 54 82 Hemen whatsapp üzerinden bilgisayarınızın fotoğraflarını özelliklerini göndererek fiyat isteyebilirsiniz.

7/24 Yazabilirsiniz, ilk fırsatta cevaplayacağız.

İkinci el bilgisayar satarken fiyatı belirleyen en önemli unsur özellikleridir.

İkinci el bilgisayar alıyoruz

Bilgisayarınızın özelliklerini düzgün şekilde gönderebilirseniz doğru fiyatı vermek daha kolay olur.

Eğer bilgisayarınızda bir arıza , ezik , çizik vb bir kusur varsa belirtmelisiniz. Ürün alım esnasından bu kusuru görüp fiyatı düşürmek iki tarafında zaman kaybına sebep olabilir.

Bilgisayarınızın özellikleri için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

Bilgisayarınız açıkken masaütünden Bu bilgisayar öğesine sağ tıklayıp özelliklere gelin, Açılan pencereyi bize aşağıdaki gibi okunaklı bir şekilde whatsapp üzerinden bize gönderin.

İkinci el bilgisayar satmak için özelliklere nasıl bakabilirim?

Yine aynı pencerede Sol üstteki aygıt yöneticisine tıklayın , aşağıdaki gibi bir pencere açılacaktır. Bu pencereyi de okunaklı bir şekilde çekip bize gönderin. 

Bilgisayarın ekran kartı ve hdd bilgisine nasıl ulaşabilirim?

Bu iki fotoğrafı gönderdikten sonra bilgisayarınızın dış görüntüsünü anlayabileceğimiz fotoğraflarını aydınlık bir ortamda net göndermeye çalışın.

Bütün bu bilgileri bize ulaştırdıktan sonra bizi bekleyiniz, ilk fırsatta cihazınızla ilgili sizinle iletişime geçeceğiz. Yoğunluk sebebiyle bazen cevaplarımız gecikebiliyor. Bu durumda sabırla bekleyiniz, mutlaka size dönüş yapacağız.

08508000008