Bilgisayar Servisi

Bilgisayar servisi hizmeti almak için 0530 856 54 82   hemen whatsapp üzerinden bize yaşadığınız sorunu fotoğraf veya videolarla whatsapp üzerinden gönderebilirsiniz.

Bize 7/24 Yazabilirsiniz, ilk fırsatta cevaplarız.

Mesai saatlerinde 0530 856 54 82  whatsapp üzerinden görüntülü veya aşağıdaki numaralardan telefonla arayabilirsiniz.
0850 800 00 08
0533 704 45 43

Bilgisayar Servisi
Bilgisayar Servisi

Bilgisayar Tamir Servisi

Ümraniye bilgisayar servisi bilgisayarcı ismi ile 2005 yılından bugüne siz değerli müşterilerimize Ümraniye Çarşı lokasyonunda hizmet vermekteyiz. Yenilenen teknolojileri yakından takip ederek kendimizi bilgisayar servisi konusunda her gün geliştirmekteyiz.

Hem insan gücü olarak tecrübelerimize tecrübe katıyor hem de alet , makina ekipman olarak sürekli tezgahımzı güncel tutuyoruz.

Yeni teknoloji bilgisayarlara servis hizmeti verebilmek için günümüzün teknolojisini yakından takip ediyoruz.

Servisimize getirdiğiniz tüm cihazlar hırsızlık yangın doğal afet gibi durumlara karşı sigortalıdır.

Bilgisayar servisi sürecimiz ile ilgili bazı bilgiler;

Servis için bıraktığınız bilgisayarınız ve beraberindeki aksesuarlar Örneğin adaptörünüz etiketlenerek diğer cihazlarla karışmayacak şekilde servisimizde tutulur.
Maksimum özeni uygun fiyata gösteriyoruz. Bilgisayar tamiri için getirdiğiniz cihazın servis süreci ürün kabul ile başlar.
Ürün kabul esnasında tamir edilecek bilgisayarı temel gözle görülür kusurları varsa not alınır.

Teknik servisimiz 7/24 kamera ile kayıt altındadır.

Bilgisayarcı

Bunun dışında sizin talepleriniz veya bilgisayarın sizi rahatsız eden sorunu neyse hepsi servis programımıza kayıt edilir. Bilgisayarınızın seri numarası tam marka modeli ve sizin İletişim bilgileriniz ile birlikte kayıt altına alınır.

Hızlı-güvenilir bilgisayar servisi

Bilgisayarınızın Teknik servisimizde zarar görmemesi için azami özen gösterilir. Cihazınız kayıt altına alındıktan sonra sırası gelince arıza tespiti yapılır. Arıza tespiti problemin türüne , değişmesi gereken bir parça varsa parça ile ilgili stok durumumuza göre süre değişebilir.

Bilgisayar Arıza tespiti

Arıza Tespit edilip arızanın tam olarak ne olduğuna ve kesin çözüm netleştiğine emin olduktan sonra masraf bilgisi için sizi arıyoruz. Yapılacak işlemleri takılacak parçayı ve servisin ne kadar süreceği konusunda size bilgi verip Sizden onay istiyoruz onayınıza istinaden hemen servis süreci başlıyor onay alınan işlemler yapıldıktan sonra test sürecine giriyoruz test süreci arızanın türüne göre bazen 1 saat Bazen 24 saat olabilir.

Bilgisayar tamiri

Tespit ve onay sürecinden başarıyla geçen cihazlar için aksini belirtmediğiniz sürece Ümraniye bilgisayar servisi olarak telefonunuza kısa mesaj ile bildirim gönderiyoruz. Mesaj geldikten sonra mesai saatleri içerisinde teslim alabilirsiniz.

Bilgisayarcı

Cihazınızın güvenliği için size verdiğimiz evraklar teslim almalısınız nerede bıraktı kaybettiyseniz veya ulaşamayacak durumda iseniz telefonunuza gelen mesajı silmeyin iz mesajdaki bilgiler ile ürünü teslim alabilirsiniz

Bilgisayarımı Tamire verdim aldığımdan beri doğru dürüst çalışmıyor

Bazen servis hizmeti alınan yerlerden otomobil olur televizyon olur vs memnun kalmayabiliyoruz. Cihazınızı bizden sağlam olarak teslim aldıktan kısa bir süre sonra aynı sorun tekrar ederse, sizi sessizce kaybetmek yerine bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak için problem yaşıyorsanız mutlaka zaman kaybetmeden bilgisayarınızla birlikte servisimize geliniz içerikli bir hatırlatma mesajı gönderiyoruz.

Cihazınızı çekinmeden bize getirebilirsiniz, bunun için buradayız.

Aynı arızanın tekrar etmesi

Elektronik cihazdır. Tabii ki sorun olabilir önemli olan sizin sorunun arkasında bize tekrar ulaşabilmeniz ulaşılabilir bir firma olmaktır Yeter ki iletişim halinde olalım çözülmeyecek bir problem yoktur Ümraniye bilgisayar servisi olarak düşüncemiz budur mutlaka iletişim halinde olalım

Garantili Bilgisayar Tamiri

Servisimizde yapılan bütün donanımsal müdahaleler garantilidir. Tamir garantileri 3 ay ile 6 ay arasında değişmektedir.

Bilgisayarınıza servisimizde taktıracağınız ve bizden satın aldığınız 0 kullanılmamış bütün elektronik donanımlar 2 yıl üretici firmanın yani markanın garantisi altındadır.

Bilgisayar servisimize bıraktığınız tüm cihazlar 7/24 Kamera ile izlenmektedir.

Yerinde bilgisayar Servisi

Acil olarak ve adresinizde çözülmesini istediğiniz bilgisayar servisi işleriniz için bizden destek alabilirsiniz.

Yerinde bilgisayar servisi hizmeti veriyoruz. İstanbul içinde adresinizde servis hizmetimiz var. İstanbul dışı için de size dostlarımızı yönlendirebiliriz. Bizimle irtibat kurmanız yeterli olacaktır.

Desteğe mi ihtiyacınız var?

Masaüstü Dizüstü her çeşit bilgisayar için tamir hizmeti veriyoruz. Bilgisayarınızı teknik servisimize getirerek bizden destek alabilirsiniz. Onay alınmasına rağmen onarılamayan cihazlar için sizden bir ödeme talep etmiyoruz.

Piyasaya göre uygun fiyatları daha güvenli ve kaliteli bir ortamda size sunmaya çalışıyoruz. Ve yeni cihazlara cevap verebilmek için sürekli kendimizi geliştiriyoruz.

08508000008