Laptop Format

0530 856 54 82 Hemen whatsapp üzerinden konu ile ilgili bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.
veya aşağıdaki numaradan arayabilirsiniz.
0850 800 00 08
0533 704 45 43

Lisanslı işletim sistemi olmayan bilgisayarlara kesinlikle kurulum yapmıyoruz.

bilgisayarci.org

Neden format gerekir?

Bilgisayarlarımızı kullanmak için yüklediğimiz işletim sistemi zamanla virüsler veya program kalıntıları sebebiyle yavaşlamaya veya hata vermeye başlayabilir.

Format nedir?

Bilgisayardaki işletim sistemi problemlerinin çözülmesi bazen mümkün olmayabilir. İşletim sistemini komple silip yeniden yükleme işlemine format diyoruz.

Format ne kadar sürer?

Bilgisayarın performansına ve kurulacak işletim sistemine göre 1 saat ile 5 saat arası format sürebilir. Örneğin bazı linux ve macos sistemlerin kurulumu internet üzerinden yapıldığı için anlık yavaşlamalar ve gecikmeler olabilir. Teknik servis yoğunluğumuza göre bu süre uzayabilir.

Format atan yerler

Bilgisayarci.org olarak Ümraniye Bilgisayar Servis merkezimizde format işlemini yapıyoruz.

Dosyalarım silinir mi?

Eğer diskiniz sağlamsa ( denemeden bilemeyiz ) ve dosyalarınızın önemli olduğunu ürün kabul esnasında ilgilenen arkadaşımıza söylerseniz dosyalarınız bize emanettir. En sağlıklı şekilde yeni sisteminize aktarmak için elimizden geleni yaparız.

Laptop Format
Format atmadan önce önemli Dosyalarınız varsa bu aşamada farklı işlemler uyguluyoruz.

Bilgisayara ekran gelmiyor?

Bilgisayarı çalıştırdığınızda windows açılmasına rağmen ikonlar ve menüler gelmiyorsa sadece fare hareketlerini görebiliyorsanız bu durumda formata ihtiyacınız olabilir.

Laptop Format Atan Yerler
Laptop Format
08508000008