İkinci el telefon alan yerler

TELEFON ALAN YERLER,

Telefon satmak için 05308565482 Numaradan bize cihazın marka modelini gönderip hemen fiyat isteyebilirsiniz. Eğer gönderme şansınız varsa cihazın fotoğraflarını da gönderirseniz daha sağlıklı sonuç elde ederiz. Telefonun faturası var mı? Kutusu var mı ? Orjinal şarj aleti duruyor mu? Bu bilgilerde bizim için önemlidir.
0216 989 1964 

İkinci el telefon alan yerler

İkinci el cep telefonunu satmak istiyorsanız cihazınızın modelini ve markasına yapılan ödemeleri araştırın birde bizden fiyat alın. Aradaki farkı sizlerde göreceksiniz. Telefon fiyatları konusunda iddalıyız. cihazınızın markası modeli ne olursa olsun bizden fiyat alabilirsiniz . Cihazlarınızı aynı gün içinde nakit olarak almaktayız. Cihaz satışlarınızda güven çok önemlidir. Cihazlarınız prosedürlerimize uygun olarak alınır ve sizi hiçbir şekilde mağdur etmeyecek müşteri politikamız vardır. İstanbul da telefon alan yerler konusunda kendimize güveniyoruz bizlere fiyat sorarsanız pişmanlık yaşamayacağınız diliyoruz. Siz ve cihazınız bizim için değerlidir.

CEP TELEFONLARINIZI NASIL SATIN ALIYORUZ

Satmak istediğiniz cihazın detaylı fotoğraflarını var ise kusurlarını, elinizde olan donanımlarını ve garanti durumunu bizlere  Fotoğraflayarak ve yazarak 05308565482 numaralı whatsapp hattımıza çekmiş olduğunuz resimleri ve  cihaz bilgilerini gönderebilirsiniz bu whatsapp hattımızdan müşteri temsilcimiz sizinle müsait olduğu en kısa sürede iletişime geçecektir ve cihazınız değerini göz ardı etmeden fiyatlandırmanızı yapacaktır cihazınızın kullanım süresi, garanti durumu, yada cihazınız başına gelen sıkıntılar cihazınızın sadece fiyatını belirlemede bizlere yardımcı olacaktır. Kutusu açılmamış sıfır telefonunuzu satmak istiyorsanız onu da yine aynı şekilde aynı prosedürler ile değerinde almaktayız bizimle whatsapp tan iletişime geçerek ürününüzün faturasını atarak fiyatlandırma isteyebilirsiniz müşteri temsilcilerimiz telefonunuzu satmanız konusunda sizlerin ve cihazınızın güvenliğini en üst seviyede tutarak sizlere destek vereceklerdir

Ödeme nasıl yapılıyor?

Cihazınız için bizimle ön görüşme yaptıktan sonra eğer fiyatta anlaşırsak cihazı bize ulaştırmanız gerekir. ( Şehir dışında iseniz kargo ile alım yapıyoruz. ) Şehir dışı gönderim ile ilgili bilgiler aşağıda açıklanmıştır. Cihaz servisimize ulaştığında tecrübeli arkadaşlar cihazla ilgili ön kontrolleri yaptıktan sonra ödeme aynı dakikalarda size elden veya banka hesabınıza eft-havale ile gönderiliyor.

Şehir dışından cihaz satışı nasıl oluyor?

Cihazınız için bizimle whatsapp üzerinden ön anlaşma yaptıktan sonra cihazı kargoda zarar görmeyecek şekilde ambalajlayıp gönderebilirsiniz. Cihaz elimize ulaştığında ödemenizi hemen yaparız. Cihazın paketine arkalı önlü bir kimlik fotokopisi üzerine xxxx imei nolu telefon satışı için bu kimlik fotokopisini gönderdim yazıp imzalamanız yeterlidir. Kargoyu kimlikteki adınızla yani bizzat siz göndermelisiniz. Ve bize bildireceğiniz banka hesap numarası da kesinlikle kimlikteki ad soyad olmalıdır. Hesap no kimlik ile tutmadığı sürece kesinlikle ödeme yapmıyoruz.