Telefon alan yerler

Telefon alan yerler mi arıyorsunuz?
Telefon satmak için  numaraya tıklayıp zahmetsizce
0533 704 45 43)  whatsapp üzerinden bize cihazın marka modelini gönderip hemen fiyat isteyebilirsiniz. Eğer gönderme şansınız varsa cihazın fotoğraflarını da gönderirseniz daha sağlıklı sonuç elde ederiz. Telefonun faturası var mı? Kutusu var mı ? Orijinal şarj aleti duruyor mu? Bu bilgilerde bizim için önemlidir.

( Whatsapp – Bip – Telegram üzerinden gönderebilirsiniz. )

7/24 yazabilirsiniz. İlk fırsatta cevaplayacağız. 

telefon alanlar
telefon alanlar

CEP TELEFONU ALAN YERLER

Akıllı telefonlar artık herkesin hayatında belirli bir yer almıştır. Her geçen gün gelişen teknoloji ile yeni modeller ve yeni özellikler de eklenmektedir. Eskiyen telefonlar zaman içerisinde kullanılmaz hale gelir. Kullanıcıları cep telefonlarını ellerinden çıkarmak istediklerinde güvenilir bir yer bulmak için uğraşmaktadır. Cep telefonu alan yerler arasında bilgisayarci.org her zaman müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde çalışma sağlamaktadır. Süreci oldukça açık bir şekilde yaparak sizler için bir güven ortamı oluşturmaktayız. İkinci el cep telefonu alırken belirli bir alım süreci yapmaktayız. Bu süreç sonrasında karşılıklı olarak anlaşıldığı takdirde telefonlarınızı alıyoruz.

iphone alanlar
iphone alanlar

Alım Süreci

Cep telefonu alan yerler her cihazın alımından önce gerekli kontrolleri yapmaktadır. Bu kontroller telefonun çalışma durumu ile ilgili noktalardır. Alınana ikinci el telefonlar satılamayacak durumda ise kullanıcılarından alınmamaktadır. Bu nedenle bilgisayarci.org olarak ilk öncelikle gerekli kontrolleri yapmaktayız. Satışını yapmak istediğiniz telefon akıllı telefon ise;

  • Dokunmatik kontrolü
  • Ekran kontrolü
  • Şarj/Batarya Kontrolü
  • Wifi ve Bluetooth Kontrolü
  • Ses kontrolü

Bu kontrollerden geçirmekteyiz. Bazı durumlarda arızalanmalar meydana gelebilir. Ancak bu arızalar ufak ise herhangi bir sorun olmadan sizlerden almaktayız. Satışını yapmak istediğiniz cep telefonu eski model ise onun içinde tuş takımı kontrolleri, ekran kontrolleri ve şarj kontrolleri yapmaktayız. Bu sayede ikinci el telefonlarınız için alım yapmamak için ortada herhangi bir sebep kalmamaktadır. İkinci el telefon alımlarını nakit olarak gerçekleştirmekteyiz.

telefon alan yerler
telefon alan yerler

Alım Sonrası

İkinci el cep telefonu alımı sonrasında yaptığımız kontroller doğrultusunda bir tamir işlemi gerekiyorsa bu işlemi yapmaktayız. Tamir işlemimiz için büyük arızası olan ve parça gerektiren cihazların satın alımını yapmamaktayız. Bu durum karşılıklı olarak hem müşterimizi hem de bizleri zarara uğratabilmektedir. Bu nedenle cep telefonu alan yerler olarak gerekli kontrolleri en az hasar ile geçmiş ürünlerin alımı yapılmaktadır. Bu ürünler ardından yeni müşterilerimiz ile buluşacağı için daha iyi bir şekilde sunulması gerekmektedir. İkinci el cep telefonu alımı ve satımı hakkında endişelerinizi gidermek için sizlere hizmet vermekteyiz. Bu konuda bizlere her zaman güvenebilirsiniz.

Bilgisayarci.org olarak her zaman kalite ve memnuniyetten yana çalışma yapmaktayız. İlkelerimiz doğrultusunda müşterilerimiz ile karşılıklı güven odağı altında çalışma sağlıyoruz. İşimizi her zaman daha ileriye taşımak ve sizlerin memnuniyetini kazanmak için hizmetlerimizi her geçen gün artırıyoruz. Profesyonel ekibimiz ile birlikte sunduğumuz hizmetlerimiz, kaliteli bir iş sunmak aynı zamanda sizlerin sağlığını da korumak üzerinedir. Bilgisayarci.org olarak cep telefonu alan yerler ya da tamir yapan yerler içerisinde üst sıralarda yer almamızın bir diğer nedeni ise, güncel olarak yaşanan sorunlara hızlı bir şekilde ayak uydurmamızdır. Bu sayede işlerimizi bu düzende yeniden kuruyor ve sizlerin ve ekibimizin sağlığı için tüm gerekli tedbirleri belirtilen şekillerde alıyoruz.

cep telefonu alan yerler

Anahtar Kelimeler: Cep telefonu alan yerler

samsung telefon alan yerler

İkinci el telefon alan yerler

İkinci el cep telefonunu satmak istiyorsanız cihazınızın modelini ve markasına yapılan ödemeleri araştırın birde bizden fiyat alın. Aradaki farkı sizlerde göreceksiniz. Telefon fiyatları konusunda iddalıyız. cihazınızın markası modeli ne olursa olsun bizden fiyat alabilirsiniz . Cihazlarınızı aynı gün içinde nakit olarak almaktayız. Cihaz satışlarınızda güven çok önemlidir. Cihazlarınız prosedürlerimize uygun olarak alınır ve sizi hiçbir şekilde mağdur etmeyecek müşteri politikamız vardır. İstanbul da telefon alan yerler konusunda kendimize güveniyoruz bizlere fiyat sorarsanız pişmanlık yaşamayacağınız diliyoruz. Siz ve cihazınız bizim için değerlidir.

samsung telefon alan yerler

CEP TELEFONLARINIZI NASIL SATIN ALIYORUZ

Satmak istediğiniz cihazın detaylı fotoğraflarını var ise kusurlarını, elinizde olan donanımlarını ve garanti durumunu bizlere  Fotoğraflayarak ve yazarak 05308565482 numaralı whatsapp hattımıza çekmiş olduğunuz resimleri ve  cihaz bilgilerini gönderebilirsiniz bu whatsapp hattımızdan müşteri temsilcimiz sizinle müsait olduğu en kısa sürede iletişime geçecektir ve cihazınız değerini göz ardı etmeden fiyatlandırmanızı yapacaktır cihazınızın kullanım süresi, garanti durumu, yada cihazınız başına gelen sıkıntılar cihazınızın sadece fiyatını belirlemede bizlere yardımcı olacaktır. Kutusu açılmamış sıfır telefonunuzu satmak istiyorsanız onu da yine aynı şekilde aynı prosedürler ile değerinde almaktayız bizimle whatsapp tan iletişime geçerek ürününüzün faturasını atarak fiyatlandırma isteyebilirsiniz müşteri temsilcilerimiz telefonunuzu satmanız konusunda sizlerin ve cihazınızın güvenliğini en üst seviyede tutarak sizlere destek vereceklerdir

note serisi telefon alanlar
note serisi telefon alanlar

Ödeme nasıl yapılıyor?

Cihazınız için bizimle ön görüşme yaptıktan sonra eğer fiyatta anlaşırsak cihazı bize ulaştırmanız gerekir. ( Şehir dışında iseniz kargo ile alım yapıyoruz. ) Şehir dışı gönderim ile ilgili bilgiler aşağıda açıklanmıştır. Cihaz servisimize ulaştığında tecrübeli arkadaşlar cihazla ilgili ön kontrolleri yaptıktan sonra ödeme aynı dakikalarda size elden veya banka hesabınıza eft-havale ile gönderiliyor.

Şehir dışından cihaz satışı nasıl oluyor?

Cihazınız için bizimle whatsapp üzerinden ön anlaşma yaptıktan sonra cihazı kargoda zarar görmeyecek şekilde ambalajlayıp gönderebilirsiniz. Cihaz elimize ulaştığında ödemenizi hemen yaparız. Cihazın paketine arkalı önlü bir kimlik fotokopisi üzerine xxxx imei nolu telefon satışı için bu kimlik fotokopisini gönderdim yazıp imzalamanız yeterlidir. Kargoyu kimlikteki adınızla yani bizzat siz göndermelisiniz. Ve bize bildireceğiniz banka hesap numarası da kesinlikle kimlikteki ad soyad olmalıdır. Hesap no kimlik ile tutmadığı sürece kesinlikle ödeme yapmıyoruz.

08508000008